Zapraszamy Cię do świata
Kosmetologii Genetycznej

Marka Norel Dr Wilsz to innowacyjne kosmetyki dedykowane  kobietom ceniącym mądrą i
skuteczną pielęgnację twarzy i ciała, zachowując w naturalny sposób piękno skóry.

"Natura jest źródłem piękna"

to motto firmy, które od lat jest realizowane poprzez unikalne receptury kosmetyków  z wykorzystaniem naturalnych składników aktywnych, skutecznie wspierających skórę w jej procesach regeneracji. Wysoka jakość kosmetyków Norel Dr Wilsz jest ceniona zarówno w Polsce jak i na świecie.

Laboratorium Kosmetyczne NOREL to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Istniejemy na rynku od blisko 50 lat, od 24 lat firmą zarządza dr Krystyna Wilsz – biotechnolog z wykształcenia i zamiłowania.

Firma współpracuje z wybitnymi fachowcami dermatologii i kosmetologii. Od wielu lat sukcesywnie rozwija dział kosmetyki profesjonalnej. Efektem tej pracy jest ponad 30 linii zabiegowych dla gabinetów kosmetycznych, centrów odnowy biologicznej i SPA.
NOREL słynie z innowacyjności, oryginalnych receptur i technik pracy. Jako pierwsi w Polsce już 15 lat temu wprowadziliśmy na rynek kosmetyki wyszczuplające do walki z cellulitem i rozstępami.
Obecnie szczególny nacisk kładziemy na nową szybko rozwijającą się dziedzina Wellness & Spa. Nasze motto to: Natura jest źródłem piękna. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy z niej w pełni korzystać.

Vitagenum to pierwsza polska firma działająca w obszarze genetyki personalnej. Została założona przez dwóch naukowców, dr Adama Kuzdralińskiego oraz dr Tomasza Czerneckiego.

Vitagenum to zespół naukowców specjalizujących się w nutrigenomice, nutrigenetyce, genetyce, dietetyce i żywieniu człowieka. Firma posiada własne laboratorium oraz technologię pozwalająca uzyskiwać sekwencję dowolnego fragmentu DNA. Podstawową działalnością Vitagenum jest odczytywanie i interpretacja informacji zawartych w genach oraz popularyzacja wiedzy na temat predyspozycji zapisanych w DNA. O doświadczeniu laboratorium świadczą setki sekwencji DNA opublikowanych w międzynarodowej bazie danych NCBI GenBank.

Na stronie internetowej www.vitagenum.pl można zamówić testy genetyczne wraz z interpretacją wyników przez specjalistów i wskazówkami dotyczącymi sposobu odżywiania, zachowania zdrowia, urody i dobrego samopoczucia.

Testy genetyczne pozwalają zrozumieć siebie i swój organizm. To unikalna możliwość poznania tkwiącego w naszych genach potencjału i przekucia go w realne efekty.

UE EFPR
UE EFPR
UE EFPR
UE EFPR